З 21 по 23 травня 2019 року Промислова група ESMIL взяла участь в XXVII Міжнародній виставці обладнання для водопостачання та каналізації WOD-KAN 2019, яка проходила в м. Бидгощ, Польща.

Сьогодні виставка в Бидгощі – це один з найбільших галузевих заходів в Східній Європі, який збирає понад 350 виробників і 10 000 відвідувачів з Польщі і ближнього зарубіжжя. Протягом всього часу існування виставки, Організатори проводять конкурс GRAND PRIX на краще нове обладнання, представлене експонентами.

У цьому році для участі в конкурсі було заявлено 21 продукт / технологія для очищення стічних вод. Після заочного знайомства з представленими продуктами, було відібрано 11 півфіналістів, які презентували свої технології безпосередньо перед журі. Промислова група ESMIL отримала статуетку GRAND PRIX за нове обладнання для механічного очищення стічних вод, катенарну решітку.

катенарна решітка ЕКОТОН

Слід зазначити, що це вже третя нагорода GRAND PRIX виставки WOD-KAN, отримана нашою компанією. Раніше компетентне журі високо оцінило конструкцію мулошкреба ZGR для радіального відстійника (2004), а також мультідисковий дегідратор MDQ Ekoton-Tsurumi (2013 г.)

Нагадаємо, що катенарна решітка з’явилася в асортименті Промислової групи ESMIL наприкінці 2018 року. Даний вид обладнання ідеально пристосований для видалення твердих відходів різних розмірів з стічних вод. Від інших агрегатів для механічного очищення дана решітка відрізняється спеціальною конструкцією грабельного механізму, який не заклинює. Протягом остатнього року катенарні решітки були введені в експлуатацію на водоканалах України і Польщі, а саме в Харкові, Олецко, Августові і ін. Представники водоканалів високо оцінюють ефективність цього виду обладнання.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.