Аераційна система ЕКОТОН на міських очисних спорудах Китаю

У січні 2016 року Промислова група ESMIL поставила та запустила в експлуатацію аераційну систему на міських очисних спорудах міста Цзямуси, провінція Хейлунцзян, Китайська народна республіка. Поставка аераційної системи проводилася в рамках будівництва нових муніципальних очисних споруд. Довжина поставленої системи – 2452 м.

Аераційна система є важливою складовою біологічної очистки стічних вод. Вона призначена для рівномірного розподілу повітря у воді. Аератори ESMIL  забезпечують найменшу втрату напору повітря, при цьому діаметр бульбашки підтримується 2-3 мм. Через та, що аератори не чутливі до перепадів тиску повітря, можна використовувати їх у поєднанні з енергозберігаючими технологіями автоматичного регулювання витрати повітря, що подається. При цьому легкість монтажу і демонтажу дозволяє замінювати зовнішню пористу трубу, зберігаючи при цьому базову конструкцію аераційної системи.

Аераційна система ЕКОТОН на міських очисних спорудах Китаю

Промислова група ESMIL з кожним роком збільшує свою присутність на китайському ринку. Щороку кількість замовлень за кордоном збільшується, що ще раз доводить, що вітчизняне обладнання може працювати в усьому світі.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології