Науково-практичний семінар на заводі компанії ЕКОТОН

06 липня 2017 р. на базі нашого підприємства відбувся науково-практичний семінар на тему практичного застосування сучасного обладнання для очищення стоків.

У цей раз гостями компанії ESMIL стали представники ICC Ukraine, Міністерства екології ресурсів України, а також представники виробничих та підрядних організацій у сфері очищення стоків.

Представники компанії ESMIL розповіли про свої найновіші технологічні розробки, сучасні інновації та технологічні можливості, поділились своїм досвідом роботи, презентували деякі свої проекти.

Під час семінару віце-президент ICC UKRAINE п. О.Андріанов виступив з презентацією «Інтегрована система оптимізації очищення стоків». Під час презентації О.Андріанов розповів про сучасні та найперспективніші методи якісного очищення стоків промислових підприємств.

Науково-практичний семінар на заводі компанії ЕКОТОН

Після закінчення семінару, гостей компанії ESMIL запросили на екскурсію по виробничім цехам та об’єктам побутового призначення. Гості мали можливість оцінити виробничі потужності міжнародної компанії та побачити, як виготовляється сучасне обладнання для очищення стічних вод.

Наприкінці зустрічі учасники семінару зазначили корисність інформації, яку обговорювали на семінарі, підкреслили важливість комунікації між представниками державних органів, підприємств та громадських організацій, яка сприяє найефективнішому вирішенню соціальних питань.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології