Науково-практичний семінар на заводі компанії ЕКОТОН

06 липня 2017 р. на базі нашого підприємства відбувся науково-практичний семінар на тему практичного застосування сучасного обладнання для очищення стоків.

У цей раз гостями компанії ESMIL стали представники ICC Ukraine, Міністерства екології ресурсів України, а також представники виробничих та підрядних організацій у сфері очищення стоків.

Представники компанії ESMIL розповіли про свої найновіші технологічні розробки, сучасні інновації та технологічні можливості, поділились своїм досвідом роботи, презентували деякі свої проекти.

Під час семінару віце-президент ICC UKRAINE п. О.Андріанов виступив з презентацією «Інтегрована система оптимізації очищення стоків». Під час презентації О.Андріанов розповів про сучасні та найперспективніші методи якісного очищення стоків промислових підприємств.

Науково-практичний семінар на заводі компанії ЕКОТОН

Після закінчення семінару, гостей компанії ESMIL запросили на екскурсію по виробничім цехам та об’єктам побутового призначення. Гості мали можливість оцінити виробничі потужності міжнародної компанії та побачити, як виготовляється сучасне обладнання для очищення стічних вод.

Наприкінці зустрічі учасники семінару зазначили корисність інформації, яку обговорювали на семінарі, підкреслили важливість комунікації між представниками державних органів, підприємств та громадських організацій, яка сприяє найефективнішому вирішенню соціальних питань.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.