Обладнання ЕКОТОН - в Болгарії

У Болгарії завершено введення в експлуатацію двох об’єктів на базі обладнання виробництва Промислової групи ESMIL.

Очисні споруди м. Мездра розташовані в 20 км від обласного центру Враца були побудовані з нуля. В рамках проекту на об’єкт були поставлені решітка РКЕ з встановленим датчиком рівня в каналі, установка М-Комбі на 600 м3/год, 2 мулошкреби для вторинних відстійників, мулоущільнювач з центральним приводом, 5 щитових затворів з ручним приводом, два регулюючих затвори з електроприводом і комплекс зневоднення на базі двох фільтр-пресів ПЛ-06 К.

Мулошкреб ЕКОТОН (Мездра, Болгарія)

Мулошкреб ESMIL (Мездра, Болгарія)

У березні 2015 року було завершено введення обладнання в експлуатацію, і очисні споруди були прийняті державною комісією.

Комплекс механічної очистки М-Комбі (Мездра, Болгарія)

Комплекс механічної очистки М-Комбі (Мездра, Болгарія)

Другий об’єкт, очисні споруди м. Поморіє, розташований в 400 м від узбережжя Чорного моря, неподалік від відомого Сонячного Берега. У рамках реконструкції діючих очисних споруд були поставлені дві решітки РКЕ і віджимний прес ППО. Робота комплексу з трьох цих одиниць обладнання забезпечується від однієї шафи управління залежно від сигналу від датчиків рівня до і після решіток.

Комплекс механічної очистки на базі грабельних решіток РКЕ і гвинтового преса віджимного ПВОЕ (м. Поморіє, Болгарія)

Комплекс механічної очистки на базі грабельних решіток РКЕ і гвинтового преса віджимного ПВОЕ (м. Поморіє, Болгарія)

Комплекс механічної очистки був запущений в березні 2015 року, а повний запуск очисних споруд після реконструкції планується до початку літнього сезону.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології