Виїзне засідання Асоціації «Укрводоканалекологія» на заводі ЕКОТОН

6 грудня 2013 року на базі заводу Промислової групи ESMIL в м.Чугуїв (Україна) відбулося виїзне засідання Ради Асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».

В роботі виїзного засідання Ради взяло участь близько 80 учасників – представники місцевих органів самоврядування, Національної комісії з державного регулювання комунальних послуг, представники водоканалів, профільних науково-дослідних і вищих навчальних закладів, бізнес-структур.

В рамках виїзного засідання учасники Ради взяли участь в екскурсії по заводу, де ознайомилися з експозицією обладнання для механічного очищення стічних вод. Також учасники екскурсії відвідали збиральний цех, де виробляються крупно-габаритні вироби, такі як мулососи і мулоскреби для відстійників, флотатори, фільтр-преса, механізовані решітки та багато іншого. На заготівельно-механічній дільниці учасники екскурсії ознайомилися з верстатним парком заводу, а в екструдерних побачили, як виробляються аератори.

Виїзне засідання Асоціації «Укрводоканалекологія» на заводі ЕКОТОН

Також учасники екскурсії побачили роботу модульних очисних споруд на базі мембранного реактора (МБР). Дані ЛОС очищають господарсько-побутові стоки, які надходять з підприємства. Спочатку стоки надходять на малу грабельну решітку РМКЕ, яка завдяки прозорам від 1 до 5 мм забезпечує тонку очистку механічну очистку води. Далі стоки, очищені від грубих відходів, подаються в МБР, де проходить біологічна очистка, а шнековий дегідратор ESMIL-Tsurumi забезпечує ефективне зневоднення осаду.

Виїзне засідання Асоціації «Укрводоканалекологія» на заводі ЕКОТОН

В рамках засідання Ради Асоціації учасники заходу заслухали практичні доповіді співробітників компанії ESMIL про нове обладнання, специфіку очищення промислових стоків, реалізовані проекти та позитивних результатах від впровадження обладнання ESMIL.

Презентації співробітників Промислової групи ESMIL:

  • Літостанскій Юрій Васильович, комерційний директор Промислової групи ESMIL

  • Волошин Костянтин Іванович, заступник директора Промислової групи ESMIL – Результати застосування решіток-дробарок на підприємствах ВКГ

  • Волошин Костянтин Іванович, заступник директора Промислової групи ESMIL – Ефективне обладнання для вторинних відстійників”

  • Кривень Олександр, провідний інженер-технолог Промислової групи ESMIL – Порівняння обладнання для зневоднення осадів на муніципальних і промислових каналізаційних очисних спорудах”

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології