Трубчасті аератори Екотон на очисних спорудах м. Шалготар’ян, Угорщина

На початку жовтня на міських очисних спорудах м. Шалготар’ян (Угорщина) було змонтовано та успішно введено в експлуатацію аераційну систему з використанням трубчастих аераторів ESMIL.

Замовник аераційної системи – угорський державний регіональний водоканал ÉRV Zrt., що забезпечує водопостачання та водовідведення на території північного сходу Угорщини з чисельністю населення більше ніж 700 000 осіб, а виконавець замовлення – угорська фірма Ekoszvít Center Kft.

Між даними компаніями за останні 5-6 років склалися тісні робочі відносини, що базуються на успішному використанні водоканалом обладнання Промислової групи ESMIL, постачальником якого є фірма Ekoszvít Center Kft.

В межах реалізації проєкту в м. Шалготар’ян у двох кругових аеротенках міських очисних споруд була встановлена система подачі та система розподілу повітря. Система подачі повітря в аеротенку складається з двох горизонтальних колекторів довжиною 10 м кожний разом зі стояком, під’єднаним до існуючої труби, що здійснює подачу повітря. Система аерації в обох аеротенках складається із 376 м трубчастих аераторів, що рівномірно розподілені по всій площі аеротенків діаметром 22 м та об’ємом 1140 м3.

Трубчасті полімерні аератори ESMILне потребують обслуговування та промивання, а також характеризуються високою ефективністю насичення води киснем при низьких втратах тиску. На даний час аератори ESMIL успішно експлуатуються не тільки в Угорщині, а також в Польщі, Ізраїлі, Китаї та країнах СНД.

Після монтажу аераторів було проведено контрольний запуск на чистій воді, після чого аеротенки були заповнені стічними водами та введені в постійну експлуатацію.

Трубчасті аератори Екотон на очисних спорудах м. Шалготар’ян, Угорщина

Дане замовлення було другим етапом роботи по модернізації аераційної системи в м. Шалготар’ян. Першим етапом у 2019 році була успішна реалізація модернізації аеротенків, що складалася зі встановлення аераційної системи загальною довжиною 333 м у першому аеротенку розділеному на 22 аераційних коридори.

Сьогодні загальна довжина трубчастих аераторів ESMIL, які працюють на очисних спорудах в Угорщині, становить 3 949 м.п. Згідно з підписаними контрактами в цьому році заплановано перевищити показник 4000 метрів! Наша компанія не зупиняється на досягнутому і наступною нашою метою є подолання символічної позначки 4800 м – висоти найбільшої в Західній Європі гори Монблан.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.