Трубчасті аератори Екотон на очисних спорудах м. Шалготар’ян, Угорщина

На початку жовтня на міських очисних спорудах м. Шалготар’ян (Угорщина) було змонтовано та успішно введено в експлуатацію аераційну систему з використанням трубчастих аераторів ESMIL.

Замовник аераційної системи – угорський державний регіональний водоканал ÉRV Zrt., що забезпечує водопостачання та водовідведення на території північного сходу Угорщини з чисельністю населення більше ніж 700 000 осіб, а виконавець замовлення – угорська фірма Ekoszvít Center Kft.

Між даними компаніями за останні 5-6 років склалися тісні робочі відносини, що базуються на успішному використанні водоканалом обладнання Промислової групи ESMIL, постачальником якого є фірма Ekoszvít Center Kft.

В межах реалізації проєкту в м. Шалготар’ян у двох кругових аеротенках міських очисних споруд була встановлена система подачі та система розподілу повітря. Система подачі повітря в аеротенку складається з двох горизонтальних колекторів довжиною 10 м кожний разом зі стояком, під’єднаним до існуючої труби, що здійснює подачу повітря. Система аерації в обох аеротенках складається із 376 м трубчастих аераторів, що рівномірно розподілені по всій площі аеротенків діаметром 22 м та об’ємом 1140 м3.

Трубчасті полімерні аератори ESMILне потребують обслуговування та промивання, а також характеризуються високою ефективністю насичення води киснем при низьких втратах тиску. На даний час аератори ESMIL успішно експлуатуються не тільки в Угорщині, а також в Польщі, Ізраїлі, Китаї та країнах СНД.

Після монтажу аераторів було проведено контрольний запуск на чистій воді, після чого аеротенки були заповнені стічними водами та введені в постійну експлуатацію.

Трубчасті аератори Екотон на очисних спорудах м. Шалготар’ян, Угорщина

Дане замовлення було другим етапом роботи по модернізації аераційної системи в м. Шалготар’ян. Першим етапом у 2019 році була успішна реалізація модернізації аеротенків, що складалася зі встановлення аераційної системи загальною довжиною 333 м у першому аеротенку розділеному на 22 аераційних коридори.

Сьогодні загальна довжина трубчастих аераторів ESMIL, які працюють на очисних спорудах в Угорщині, становить 3 949 м.п. Згідно з підписаними контрактами в цьому році заплановано перевищити показник 4000 метрів! Наша компанія не зупиняється на досягнутому і наступною нашою метою є подолання символічної позначки 4800 м – висоти найбільшої в Західній Європі гори Монблан.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології