Мультидисковий шнековий дегідратор ЕКОТОН в одному із провідних молокопереробних підприємств штату Вірджинія, США

У вересні 2020 року на одному з провідних молокопереробних підприємств штату Вірджинія (США) було запущено чергову систему зневоднення осаду на базі з мультидискового шнекового дегідратора MDQ-354(3) CL та гвинтового віджимного преса KVE 4/5.8 280.

Оскільки на підприємстві не було жодного обладнання для обробки осаду і не практикувалася його обробка,  необроблений осад зберігали у ємностях і періодично вивозили в автоцистернах для подальшої переробки, тому постало нагальне питання встановлення системи зневоднення осаду на підприємстві для зменшення витрат на його утилізацію.

Дегідратор MDQ-354 (3) CL здатний зневоднювати осад із жирів, відокремлених методом пневматичної флотації, а також ущільнений методом флотації осад після реактора із біоплівковим рухомим шаром зі швидкістю 12,5 м3/год та збільшенням вмісту сухих речовин від 4 до 19 відсотків. Для зневодненого осаду передбачено контейнер та три спускних патрубки конвеєра, які обладнані ультразвуковими датчиками для вимірювання рівня кеку. Середній спускний патрубок оснащений шиберним затвором з електроприводом, що дозволяє рівномірно наповнювати контейнер зневодненим осадом.

У дегідраторі MDQ-354(3) CL передбачена можливість для встановлення додаткового зневоднювального барабана, який забезпечить можливість збільшення продуктивності обладнання у майбутньому з мінімальними капітальними витратами.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології