Мультидисковий шнековий дегідратор ЕКОТОН в одному із провідних молокопереробних підприємств штату Вірджинія, США

У вересні 2020 року на одному з провідних молокопереробних підприємств штату Вірджинія (США) було запущено чергову систему зневоднення осаду на базі з мультидискового шнекового дегідратора MDQ-354(3) CL та гвинтового віджимного преса KVE 4/5.8 280.

Оскільки на підприємстві не було жодного обладнання для обробки осаду і не практикувалася його обробка,  необроблений осад зберігали у ємностях і періодично вивозили в автоцистернах для подальшої переробки, тому постало нагальне питання встановлення системи зневоднення осаду на підприємстві для зменшення витрат на його утилізацію.

Дегідратор MDQ-354 (3) CL здатний зневоднювати осад із жирів, відокремлених методом пневматичної флотації, а також ущільнений методом флотації осад після реактора із біоплівковим рухомим шаром зі швидкістю 12,5 м3/год та збільшенням вмісту сухих речовин від 4 до 19 відсотків. Для зневодненого осаду передбачено контейнер та три спускних патрубки конвеєра, які обладнані ультразвуковими датчиками для вимірювання рівня кеку. Середній спускний патрубок оснащений шиберним затвором з електроприводом, що дозволяє рівномірно наповнювати контейнер зневодненим осадом.

У дегідраторі MDQ-354(3) CL передбачена можливість для встановлення додаткового зневоднювального барабана, який забезпечить можливість збільшення продуктивності обладнання у майбутньому з мінімальними капітальними витратами.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.