Реконструкція очисних споруд у м. Оструда, Польща

У липні 2018 року реалізовано другий етап реконструкції лінії біологічного очищення ОС у м. Оструда, Польща.

У серпні 2016 року Промислова група ESMIL виготовила й поставила на очисні споруди у м. Оструда 129 п. м. трубчатих полімерних аераторів АПВК. Необхідність заміни діючого обладнання, аераторів, мембранного типу була викликана бажанням замовника знизити експлуатаційні витрати. За підсумками першого року експлуатації замовник у відгуку зазначив, що запланованої економії вдалося досягти при збереженні стабільно високих показників біологічного очищення стоків.

Реконструкція очисних споруд у м. Оструда, Польща

Трубчасті аератори виробництва компанії ESMIL мають високу ефективність і при цьому не вимагають очищення, промивання, заміни диспергируючих елементів та інших сервісних робіт, неминучих при використанні інших аераційних систем. Ще однією незаперечною перевагою аераторів ESMIL є те, що вони забезпечують значно менші витрати напору, ніж використовувана раніше система з мембранними аератори. Система на основі трубчастих аераторів не схильна до пошкоджень (зривів мембран) і відрізняється міцною і надійною конструкцією.

Через два роки, в липні 2018 року реалізовано другий етап реконструкції очисних споруд. Постачальником обладнання знову була обрана Промислова група ESMIL. У рамках нового контракту було вироблено, доставлено, змонтовано й успішно введено в експлуатацію наступне обладнання:

  • перемешиватель прутковий MPRps – 1 ком.;
  • аератори полімерні серии АПКВ – 126 п. м.

Реконструкція очисних споруд у м. Оструда, Польща

Усі роботи виконано відповідно до графіка реалізації проекту, зауважень до якості виготовленого й змонтованого обладнання у замовників немає.

Після реалізації проекту отримано замовлення на виробництво й монтаж системи аерації для решти двох секцій аеротенків. Таким чином, до кінця 2018 року очисні споруди в м. Оструда повністю перейдуть на трубчасті аератори серії АПКВ ESMIL.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології