З 14 по 18 травня Промислова група ESMIL брала участь у найбільшій у світі виставки, присвячений очищенню стічних вод та переробки відходів IFAT, яка відбулася у місті Мюнхен, Німеччина.

Кожні два роки у місті Мюнхен збирається все більше та більше представників галузі зі всіх куточків світу. Вони винаходять, розробляють та втілюють у життя найефективніші методи захисту оточуючого середовища. Так, цього року виставка IFAT побила всі рекорди з відвідування: понад 141 тисячі фахівців з 160 країн світу завітали до Німеччини, щоб побачити найкращі рішення, представлені 3305 експонентами із 58 країн. Наша компанія бере участь у виставці IFAT уже майже 10 років. Остання виставка стала одною з найуспішніших для Промислової групи ESMIL. Натхнена атмосфера, яка панувала і на виставці, і на стенді, створена нашими колегами, клієнтами та діловими партнерами дала хороші професійні результати.

Промислова група ESMIL – визнаний лідер серед виробників обладнання для очищення стічних вод на території СНГ. Ми щороку отримуємо все більше визнання на світовому ринку. Пропонуємо спектр обладнання, який задовольняє основні потреби водоканалу в технологічному обладнанні від грубого очищення й до обробки осаду. Широкий асортимент продукції, високий рівень її якості та помірковані ціни залучили на наш стенд значну кількість відвідувачів.

За 5 днів виставки ми провели понад 300 продуктивних зустрічей із представниками водоканалів, галузевих асоціацій, проектних та інжинірингових організацій, а також постачальників комплектуючих для обладнання ESMIL. Ми представили нові розробки інжинірингового відділу і презентували нову стратегію компанії NOT just technologies & equipment (НЕ тільки технології й обладнання), яка ставить на чільне місце наші відносини із замовниками та партнерами, а також наше прагнення не тільки ефективно, але й з максимальною вигодою для клієнта вирішити поставлені перед водоканалом проблеми.

Стенд Промислової групи ЕКОТОН, IFAT-2018

На нашому стенді ми створили доброзичливу й позитивну атмосферу, тому переговори та зустрічі були продуктивні. Ми раді зворотному зв’язку від клієнтів і партнерів про роботу нашого обладнання Для нас пріоритетне обговорення з міжнародними делегаціями актуальних питань фінансування будівництва і реконструкції очисних споруд; новин законодавства у водному секторі. На стенді ESMIL проведено зустрічі з представниками галузевих асоціацій Польщі, Литви, Ізраїлю, Угорщини, Казахстану, Росії та інших країн.

Стенд Промислової групи ЕКОТОН, IFAT-2018

Для Промислової групи ESMIL IFAT-2018 став успішною подією. Ми отримали не тільки безліч нових замовлень, а й нових партнерів, завдяки яким наше обладнання стане доступнішим у світі, а також тих, завдяки співпраці з якими ми зможемо запропонувати своїм клієнтам ще більш ефективні рішення.

Ми вдячні усім, хто відвідав нас у ці травневі дні у місті Мюнхен та чекаємо на зустрічі на IFAT-2020!

 

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.