З 14 по 18 травня Промислова група ESMIL брала участь у найбільшій у світі виставки, присвячений очищенню стічних вод та переробки відходів IFAT, яка відбулася у місті Мюнхен, Німеччина.

Кожні два роки у місті Мюнхен збирається все більше та більше представників галузі зі всіх куточків світу. Вони винаходять, розробляють та втілюють у життя найефективніші методи захисту оточуючого середовища. Так, цього року виставка IFAT побила всі рекорди з відвідування: понад 141 тисячі фахівців з 160 країн світу завітали до Німеччини, щоб побачити найкращі рішення, представлені 3305 експонентами із 58 країн. Наша компанія бере участь у виставці IFAT уже майже 10 років. Остання виставка стала одною з найуспішніших для Промислової групи ESMIL. Натхнена атмосфера, яка панувала і на виставці, і на стенді, створена нашими колегами, клієнтами та діловими партнерами дала хороші професійні результати.

Промислова група ESMIL – визнаний лідер серед виробників обладнання для очищення стічних вод на території СНГ. Ми щороку отримуємо все більше визнання на світовому ринку. Пропонуємо спектр обладнання, який задовольняє основні потреби водоканалу в технологічному обладнанні від грубого очищення й до обробки осаду. Широкий асортимент продукції, високий рівень її якості та помірковані ціни залучили на наш стенд значну кількість відвідувачів.

За 5 днів виставки ми провели понад 300 продуктивних зустрічей із представниками водоканалів, галузевих асоціацій, проектних та інжинірингових організацій, а також постачальників комплектуючих для обладнання ESMIL. Ми представили нові розробки інжинірингового відділу і презентували нову стратегію компанії NOT just technologies & equipment (НЕ тільки технології й обладнання), яка ставить на чільне місце наші відносини із замовниками та партнерами, а також наше прагнення не тільки ефективно, але й з максимальною вигодою для клієнта вирішити поставлені перед водоканалом проблеми.

Стенд Промислової групи ЕКОТОН, IFAT-2018

На нашому стенді ми створили доброзичливу й позитивну атмосферу, тому переговори та зустрічі були продуктивні. Ми раді зворотному зв’язку від клієнтів і партнерів про роботу нашого обладнання Для нас пріоритетне обговорення з міжнародними делегаціями актуальних питань фінансування будівництва і реконструкції очисних споруд; новин законодавства у водному секторі. На стенді ESMIL проведено зустрічі з представниками галузевих асоціацій Польщі, Литви, Ізраїлю, Угорщини, Казахстану, Росії та інших країн.

Стенд Промислової групи ЕКОТОН, IFAT-2018

Для Промислової групи ESMIL IFAT-2018 став успішною подією. Ми отримали не тільки безліч нових замовлень, а й нових партнерів, завдяки яким наше обладнання стане доступнішим у світі, а також тих, завдяки співпраці з якими ми зможемо запропонувати своїм клієнтам ще більш ефективні рішення.

Ми вдячні усім, хто відвідав нас у ці травневі дні у місті Мюнхен та чекаємо на зустрічі на IFAT-2020!

 

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології