Промисловій групі ЕКОТОН – 25 років!

27 серпня у готелі Kharkiv Palace Hotel відбулася міжнародна науково-практична конференція «Технології та обладнання для очищення стічної води», присвячена 25-річному ювілею Промислової групи ESMIL. Участь у заході взяло понад 100 представників підприємств ВКГ, органів місцевої влади, виробничих та інжинірингових компаній і галузевих ЗМІ. В рамках заходу відбулося відкрите засідання Асоціації Водоканалів України, що мало за мету об’єднати зусилля з метою розвитку і реформування підприємств водопровідного господарства, а також знайомство з новітнім обладнанням у цій сфері.

Промисловій групі ЕКОТОН – 25 років!

Учасники конференції відвідали виробничий комплекс ESMIL, розташований у м. Чугуїв. Там вони мали змогу на власні очі побачити найновіші технологічні розробки у сфері очищення стоків та зневоднення осаду, а також переконатися у тому, що українське підприємство дотримується високих світових стандартів під час виготовленні обладнання. Це пов’язано з тим, що вже понад 5 років обладнання ESMIL успішно експортується до понад 30 країн світу – Польщі, Іспанії, Німеччини, Італії, США, Ізраїлю, Китаю і багатьох інших.

Промисловій групі ЕКОТОН – 25 років!

Також представники галузі побували на Безлюдівських очисних спорудах КП «Харківводоканал», де відбувається випробування нової моделі шнекового мультидискового дегідратора MDQ-450, який здатний зневодити навіть 700 кгСР/год на змішаному комунальному осаді!

Промисловій групі ЕКОТОН – 25 років!

Дякуємо всім учасникам конференції і висловлюємо особливу подяку Асоціації “Укрводоканалекологія” та КП “Харківводоканал” за спільну організацію заходу.

Промисловій групі ЕКОТОН – 25 років!

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології