комплекс механічного очищення стічних вод М-Комбі

На заводі ESMIL у Польщі закінчилося збирання компактного комплексу механічного очищення М-Комбі. Дане обладнання буде встановлено на водоканалі м. Байсоґала, Литва, зараз відбувається будівництво нових очисних споруд. Субпідрядником виступили наші партнери компанія UAB “August ir Ko”.

Комплекс механічного очищення стічних вод М-Комбі – це ідеальне рішення для очисних споруд малої і середньої потужності. Одна компактна установка поєднує у собі наступні функції:

  • решітка тонкого очищення,
  • ємність пісковловлювача з кришками,
  • система аерації,
  • шнек для видалення піску з дна ємності,
  • похилий шнековий транспортер для вивантаження піску,
  • скребковий механізм для збирання плаваючих речовин.

Обладнання виконано з високоякісних і корозійно-стійких матеріалів (корпус – AISI 316L, шнек – зносостійка вуглецева сталь), а продуктивність установки становить 100 м3/год.

Головною особливістю даної установки є використання нижнього приводу на решітці тонкого очищення РВО. Завдяки цьому, сміття безперешкодно рухається у бік вільного кінця шнека, що дозволяє уникнути намотування ганчірок на шнек і заклинювання решітки.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології