Скребковий механізм для горизонтального відстійника EKOTON-PROBIG

У продуктовій лінійці Промислової групи ESMIL – поповнення. Тепер Скребковий механізм для горизонтального відстійника ESMIL-PROBIG виготовляється і на українському заводі ESMIL.

Скребковий механізм для горизонтального відстійника ESMIL-PROBIG призначений для видалення опадів і плаваючих речовин з відстійників і піску з пісковловлювачів. Обладнання виготовлено з високоякісного пластику, створеного спеціально для використання у вологому і хімічно агресивному середовищі і може бути змонтовано в горизонтальних піскоуловлювачах або горизонтальних відстійниках довжиною до 140 м і шириною до 14 м.

Скребковий механізм для горизонтального відстійника ESMIL-PROBIG може бути випущений в як в двохвальному, так і в трьох- і чотирьохвальному виконанні.

Пластикові конструкції для скребкових механізмів виготовляються на заводах PROBIG в Європі, а елементи з нержавіючої сталі – на заводах Промислової групи ESMIL. Австрійці співпрацюють з польським заводом ESMIL PRODEKO EŁK з 2009 року, спільно вироблене обладнання успішно працює на очисних спорудах Польщі (Szczecinek, Mrągowo), Ірану та інших країн.

Скребковий механізм для горизонтального відстійника EKOTON-PROBIG

Монтаж скребкового механізму для горизонтального відстійника ESMIL PROBIG

Скребковий механізм для горизонтального відстійника ESMIL PROBIG був представлений на виставці Екватек-2014. Макет викликав інтерес як у представників муніципальних підприємств, так і у представників промислового сектора.

Скребковий механізм для горизонтального відстійника EKOTON-PROBIG

Макет скребкового механізму для горизонтального відстійника ESMIL Probig

ДОВІДКА. Австрійська компанія PROBIG була заснована в 1978 р і вже більше 20 років проектує, розробляє і виробляє високоякісні стрічкові скребки, донні скребки та скребки для видалення плаваючих речовин з поверхні, флотаційні скребки і скребки API з високотехнологічного пластику, будучи першопрохідцем в даній галузі.

Представлена в багатьох країнах світу компанія є одним з лідерів міжнародного ринку, а також входить до числа самих передових виробників пластикових ланцюгових скребків для технологій очищення води та стічних вод.

Фахівці компанії PROBIG реалізують індивідуальні рішення для кожного проекту. Концепція компанії PROBIG відрізняється високим ступенем екологічності та енергоефективності.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології