Представники компанії TSURUMI PUMP відвідали завод ЕКОТОН

В кінці листопада делегація японської компанії TSURUMI PUMP відвідала один із заводів Промислової групи ESMIL. Наші компанії пов’язують багаторічні узи партнерства і ряд успішних спільних продуктів.

Співпраця між Промислової групою ESMIL і японської виробничої компанією TSURUMI PUMP триває вже без малого 4 роки. За цей час було випущено ряд спільних продуктів, які користуються популярністю на ринку обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Так, спільний українсько-японський шнековий дегідратор MDQ EKOTON TSURUMI PUMP два роки тому отримав ГРАН ПРІ на XХI Міжнародній виставці-ярмарку машин і пристроїв для водопроводів і каналізації WOD-KAN 2013 у Польщі, а мала грабельні решітка РМКЕ користується незмінним успіхом як у представників водоканалів , так і у представників промислових підприємств, які потребують тонкої очистки стоків.

Мультидисковий шнековий дегідратор MDQ

Модульні очисні споруди. Механічна обробка – мала решітка грабельна РМКЕ (на передньому плані), зневоднення осаду – дегидратор MDQ ESMIL TSUSUMI (на задньому плані).

В рамках екскурсії гості оглянули новий виробничий цех, де збирається вся лінійка обладнання під торговою маркою ESMIL. Цех оснащений сучасним верстатним парком, який дозволяє якісно обробляти метал, використовуваний для виробництва обладнання ESMIL. Також представники японської делегації відвідали підприємства, на яких працює обладнання спільного виробництва: очисні споруди в м. Елк (Польща) та в м. Сечень (Угорщина), де тільки що був завершений монтаж найбільшого дегидратора марки MDQ-353. Представники Tsurumi Pump зустрілися з керівництвом водоканалів, а також представниками місцевих адміністрацій, які високо оцінили роботу обладнання ESMIL.

Мультидисковий шнековий дегідратор MDQ

ОС, м. Сечень, Угорщина

Представники Tsurumi презентували свою перевірену досвідом в Японії, але абсолютно нову для європейського ринку, розробку – мультідісковий дегідратор JD. Перевага даного дегидратора в тому, що завдяки особливостям конструкції він не схильний до забивання волокнистими або великими включеннями осаду, ефект самоочищення фільтрованих пір дозволяє зневоднювати опади з високим вмістом жирів і масел. Дегидратор марки JD невибагливий в роботі, а також може успішно експлуатуватися більше 5-ти років без заміни основних вузлів і складного технічного обслуговування. Незаперечною особливістю дегидратора JD є також те, що на ньому ефективно обезвоживаются опади з широким діапазоном концентрацій сухих речовин і органічних складових.

Українським споживачам мультідісковий дегідратор буде представлений в 1-му кварталі 2015 року.

Esmil Group

Esmil Group - це провідний глобальний виробник, який розробляє передове обладнання для очищення стічних вод і зневоднення осаду. Крім того, ми спеціалізуємося на постачанні передових мембранних систем для різних галузей промисловості.

EU Flag Esmil Group

Обладнання для очищення стічних вод та зневоднення осаду.

EU Flag Esmil USA

Обладнання для зневоднення осаду в США.

EU Flag Esmil Process Systems

Мембранні системи.