Стенд промислової групи ЕКОТОН на виставці IFAT 2014

З 5 по 9 травня 2014 року Промислова група ESMIL взяла участь в найбільшій європейській виставці IFAT, присвяченій охороні навколишнього середовища, водопостачання та водовідведення, а також переробці відходів.

Цього року виставка привернула понад 135 000 відвідувачів з 170 країн. А свою продукцію представили більше 3000 фірм з 60 країн світу.

Сергій Песин, виконавчий директор Промислової групи ESMIL зазначив в інтерв’ю організаторам виставки, що IFAT 2014 став ключовим етапом у реалізації міжнародної стратегії ESMIL і дозволив провести глибокі і результативні переговори з багатьма відвідувачами виставки з різних країн світу.

На стенді компанії ESMIL були представлені працюючі зразки продукції, які викликали жвавий інтерес у відвідувачів виставки. До уваги публіки були представлені решітки для механічного очищення стічних вод – ступінчаста, мала грабельні, решітка-дробарка відходів, стрічковий фільтр-прес для зневоднення осаду. Але особливою увагою користувалися демонстраційна модель мулоскреба для радіального відстійника і шнековий дегідратор, висока якість і технологічність яких вже неодноразово відзначені професійним співтовариством – обладнання отримало Гранд-Прі на виставці WOD-KAN (Польща) в 2013 році.

Промислова група ESMIL виробляє обладнання практично для всіх стадій очищення стічних вод – механічної, біологічної, фізико-хімічної, зневоднення осаду. Небагато компаній світового масштабу може запропонувати такий широкий спектр продукції своїм замовникам, і це привернуло безліч відвідувачів на стенд компанії.

В ході виставки було укладено низку партнерських угод з провідними постачальниками комплектуючих, отримано величезну кількість запитів на розробку обладнання.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології