Відкриття нового заводу EKOTON PRODEKO EŁK в Польщі

У п’ятницю, 13 червня на заводі PRODEKO EŁK відбулося відкриття нового виробничого цеху. Тепер підприємство зможе працювати в дві зміни. Не обійшлося і без традиційних атрибутів свята – урочистого перерізання червоної стрічки, келиха шампанського і обговорення планів на майбутнє.

Фірма PRODEKO EŁK займається виробництвом обладнання для очищення стічних вод муніципальних і промислових підприємств. У підприємства багата історія, але нове життя фірми почалася 12 червня 2011 року, коли її власником став Петро Трунов. З тих пір багато чого змінилося. Виробничий цех тепер опалюється, покращилися соціальні умови і умови праці для співробітників. У червні 2013 року PRODEKO EŁK увійшло до складу Спеціальної Економічної Зони в Сувалках і протягом року були реалізовані інвестиції в розмірі 6 млн злотих. Серед найважливіших нових придбань варто відзначити: абразивний Гидрорез американського виробника FLOW і робота для автоматичного зварювання. Останньою інвестицією стало будівництво нового цеху площею близько 2 500 кв.м.

– Плануємо докупити обладнання і збільшити продажі, – каже Петро Трунов, власник PRODEKO EŁK. – Зараз на заводі працює 67 чоловік, а в кінцевому рахунку повинно бути 100. Сьогодні ми вводимо другу робочу зміну. Ми виробляємо ультрасучасне обладнання відповідно до новітніх розробок. У цьому році отримали більше 20 патентів на нашу продукцію, і в майбутнє дивимося з оптимізмом.

Відкриття нового заводу EKOTON PRODEKO EŁK в Польщі

Червону стрічку перерізали Петро Трунов, Агнешка Станіславчук (підрядник) та Артур Урбанський (заступник президента міста Елка). Пізніше відбулася екскурсія по заводу, яку проводив Геннадій Бакланов, директор заводу PRODEKO EŁK.

– Зовсім скоро будемо лідером в своїй галузі серед польських фірм, – говорить Геннадій Бакланов. – Плануємо будувати новий офісний будинок. Роботи почнуться вже в кінці червня і через рік повинен бути готовий новий об’єкт. Також у нас є можливість добудувати цех. Хочемо працювати більше і більше, поряд є не освоєні ділянки і хто знає, як буде розвиватися фірма. Запрошуємо на завод PRODEKO EŁK із замовленням або просто на чашку кави, – підсумував з посмішкою директор.

Гості бажали фірмі безліч успіхів. Зустріч закінчилася невеликим фуршетом.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології