Завод ЕКОТОН Україна

Промислова група «ESMIL» об’єднує 3 заводи загальною виробничою площею більше 7000 кв.м в Україні, Польщі та Росії.

З тих пір, як компанія в 2011 році почала вихід на світовий ринок, виробництво перейшло на новий рівень, адже якість продукції і продуктивність – основні показники розвитку виробництва.

Запорукою стабільно високої якості продукції компанії «ESMIL» є три складових:

  1. верстатний парк, що дозволяє безпомилково, швидко і з високою точністю виконувати заготівельні операції, механічну обробку і зварювально-складальні роботи;
  2. високий рівень культури виробництва, що включає філософію роботи з нержавіючою сталлю і алюмінієм;
  3. залучення в безперервний розвиток кожного члена колективу.

Оснащеність виробництва ESMIL

Ознайомимося поетапно з повним виробничим циклом, який проходять всі вироби.

Заготівельні ділянки цехів компанії «ESMIL» оснащені установкою гідроабразивного різання, комплексом «лазер-листозгин», установками плазмового різання, напівавтоматичними пилами, вальцовочними і згинальними машинами.

Завод ЕКОТОН Україна

Для розкрою плоских деталей різноманітної форми застосовується гідроабразивне різання, основною перевагою застосування якого є відсутність термічного впливу на матеріал. Це виключає деформацію матеріалу, а також вигоряння легуючих елементів. Все це дозволяє нам забезпечувати точність виробів і збереження властивостей застосовуваних матеріалів. Також важливою якістю гідроабразивного різання є екологічна чистота процесу, повна відсутність виділень шкідливих газів.

Комплекс «лазер – листозгин» використовується для виготовлення плоских і гнутих деталей складної конфігурації. Головна перевага лазерного різання – найвища швидкість виготовлення. У комплексі з листозгинальним пресом, що володіє інноваційною системою позиціонування, ми отримуємо окремі або серійні деталі, які не потребують подальшої механічної обробки.

Також широко застосовуються комплекси «плазмова різка – листозгин», які володіють хорошими характеристиками продуктивності.

Завод ЕКОТОН Україна

Технічні характеристики цих верстатів в комплексі із застосуванням системи автоматизованого проектування CAD/CAM дають можливість обробляти деталі від мікро – до великогабаритних різної форми і геометрії, таких як корпуси, зірочки, шестерні, вали, різні види пристосувань та інші, забезпечуючи точність до 0,005 мм.

Застосування різальних і допоміжних інструментів виробництва Японії, Кореї, Німеччини, Італії, Ізраїлю забезпечують можливість швидкої і якісної обробки, що значно скорочує трудомісткість виготовлення деталей навіть на універсальних верстатах.

Після заготівельних і механічних операцій деталі проходять контроль і відправляються на зварювально-складальні ділянки.

Забезпечення міцності, герметичності та естетичного вигляду шва – складна задача, яка вирішується за допомогою кваліфікованих фахівців-зварювальників, а також з використанням промислових роботів.

Роботизовані комплекси незамінні для зварювання серійних вузлів і елементів, оскільки здатні працювати за заданою програмою 24 години на добу, виконуючи зварювальний шов постійної якості.

Завод ЕКОТОН Україна

Одиничні та дрібносерійні вузли зварюються за допомогою апаратів напівавтоматичного і аргонодугового зварювання.

Складання і зварювання здійснюється на спеціальних складальних столах різної конфігурації та розмірів. Так, на складальній дільниці заводу в м. Елк застосовуються універсальні зварювально-складальні столи компанії Siegmund (Німеччина) з плазмовим азотуванням, яке захищає від зварювальних бризок і корозії обладнання. Для виготовлення великогабаритних виробів застосовуються модульні столи розміром 6×2,8 м. Модульна конструкція дозволяє комплектувати столи для складання виробів будь-яких габаритів.

Філософія роботи з нержавіючою сталлю і алюмінієм

Наші вироби, що виготовляються із сталі AISI 304, повинні відповідати високим вимогам щодо якості, зовнішнього вигляду, гігієни, безпеки і т. д. Таким чином, гранично важливим стає завдання зберегти всі властивості матеріалу протягом всього ланцюжка – від його приймання до виготовлення готового продукту.

Значна увага приділяється вхідному контролю сировини та матеріалів. Вантаження, транспортування і розвантаження є «критичними» подіями. Тому при розвантаженні на складі здійснюється ретельний огляд упаковки, яка повинна бути захищена від атмосферних і фізичних впливів.

Щоб уникнути контакту з вуглецевою сталлю для розвантаження-навантаження матеріалів і готових виробів використовуються переважно текстильні і гумовані поліуретаном вантажозахватні пристосування. Для транспортування листового металу застосовуються вакуумні підйомники виробництва Німеччини, а для зберігання листового прокату – стелажі власної розробки.

Завод ЕКОТОН Україна

Важливим етапом виробництва є захист від корозії зварного шва, оскільки в процесі зварювання хром активно вигорає, таким чином, на поверхні металу підвищується концентрація заліза, що і призводить до іржі.

Для збереження корозійної стійкості зварних швів застосовується хімічна обробка: травлення і пасивація. В залежності від конфігурації і розмірів виробу застосовується об’ємне і місцеве травлення спеціальними пастами і спреями. Ці засоби дозволяють повністю відновити поверхню нержавіючої сталі, пошкоджену під час виробничих операцій, видалити окиси, шар, виснажений хромом та інші дефекти, що здатні викликати місцеву корозію.

Готові вироби упаковуються в картон і поліетилен щоб уникнути механічних пошкоджень і подальшої корозії.

Колектив компанії «ESMIL»

Створення якісної продукції – кропітка робота, яка повинна виконуватися кваліфікованими фахівцями, адже навіть промисловий робот потребує вмілого оператора-програміста.

Тому колектив виробничого підрозділу – головна цінність заводів компанії «ESMIL».

Велике значення відводиться принципу персоніфікації відповідальності, тобто закріплення за конкретними працівниками кола основних завдань, які вони зобов’язані вирішувати самостійно.

Керівники підрозділів, у свою чергу, розподіляють ці завдання, визначають їх пріоритетність і контролюють кінцевий результат.

Таке делегування відповідальності виконує стимулюючу функцію, активізуючи діяльність персоналу, спонукає працівників виявляти ініціативу, самостійно шукати шляхи і способи розв’язання закріплених за ними завдань.

Завод ЕКОТОН Україна

Кожен співробітник намагається внести свій внесок в оптимізацію і технічне удосконалення виробничого процесу, полегшення власної праці. Це виражається у величезній кількості раціоналізаторських пропозицій, які мотивують й інших колег пропонувати свої ідеї та ділитися досвідом.

Завдяки впровадженню програмного продукту «1С: Управління підприємством» стало можливим відслідковувати переміщення кожної деталі, що знаходиться на виробничих ділянках, що дозволяє здійснювати точне планування виробничих процесів, знати, коли і які необхідні деталі, а коли можна приступати до наступної операції. Таким чином мінімізується час на очікування, яке є одним з основних джерел втрат на виробництві.

В умовах, коли весь колектив залучений в розвиток, стало можливе запровадження системи 5S, що вважається основоположним поняттям концепції «ощадливого виробництва», до досягнення якої прагнуть передові машинобудівники.

«5S» – система організації та раціоналізації робочого місця. Була розроблена в Японії і включає 5 етапів:

  • сортування – чіткий поділ речей на потрібні та непотрібні і позбавлення від останніх;
  • раціональне розташування – організація зберігання необхідних речей, яка дозволяє швидко і просто їх знайти і використовувати;
  • прибирання – дотримання робочого місця в чистоті та охайності;
  • стандартизація або підтримання порядку – визначення чітких і зрозумілих для кожного правил дотримання порядку;
  • удосконалення – виховання звички точного виконання встановлених правил, процедур і технологічних операцій.

Головна мета 5S – створення ясного, зрозуміло організованого навколишнього середовища – середовища, де визначено місце для кожної речі, і всі вони знаходяться на своєму місці. Крім того, вона допомагає усунути деякі з видимих витрат, такі як втрати часу через очікування і пошук необхідного інструменту або деталі, втрати при транспортуванні, яке непотрібне, втрати через зайві запаси і непотрібні переміщення.

Планомірне впровадження системи організації робочого місця дозволить структурувати і упорядкувати успішне проходження ініціативи безперервного удосконалення.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології