ОБЛАДНАННЯ – Аератори Esmil
РОЗТАШУВАННЯ – Завод Tesla (новий район Пудун, Шанхай)
ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ – Травень 2019

Вступ

10 травня 2018 року в зоні розвитку Ліньган у новому районі Пудун у Шанхаї був закладений завод Tesla (Shanghai) Co., Ltd. Компанія Tesla (Shanghai) Co., Ltd спеціалізується на розробці нових технологій, технічних рішеннях у сфері виробництва електромобілів і запчастин, акумуляторів, обладнання для зберігання енергії та фотоелементів. Виробництво електромобілів, розвиток технологій, оптова торгівля, консалтинг, введення в експлуатацію, імпорт та експорт вищезазначених продуктів і допоміжних послуг також входять до сфери діяльності компанії.

На сьогоднішній день Гігафабрика компанії Tesla є найбільшим закордонним виробничим проєктом у Шанхаї, а також першою Гігафабрикою Tesla за межами США. Tesla інвестувала понад 2 мільярди доларів у завод компонентів в Китаї для локалізації ланцюжка поставок і готується до розширення виробничих потужностей заводу.

Оскільки аератори Esmil мають стабільну працездатність, високу продуктивність та низьке енергоспоживання, керівництво компанії прийняло рішення використати їх на локальних очисних спорудах.

Параметри трубчастих аераторів ЕКОТОН

Зовнішній діаметр120 мм (з різьбою DN100)
МодельАПКВ-1/АПКВ-2
Загальна довжина1020/2025 мм
Довжина дифузора940/1945 мм
Суха маса4/8 кг
Проєктна витрата повітря8-25/16-50 Нм3/год

Робота на об’єкті

Після детального вивчення даних на об’єкті, повітродувок та умов в аеротенках ми порекомендували найбільш ефективне розташування аераторів. Монтаж було завершено 30 травня 2019 року. Відтоді обладнання працює без збоїв.

Трубчасті аератори Esmil на об’єкті

Кількість64 м
Об’єм повітря повітродувок1200 м3/год (2 компресора, кожен компресор: 20 м3/хв)
Об’єм повітря на одиницю аератора18,75 м3/(м.год)
Площа обслуговування10,7% (відсоток активної площі аератора відносно площі дна аеротенка)
SOTE33,5% (SSOTE 6,7% глибина 5 м)
Розміщення аераторів0,6 м аератора на 1 м2 дна аеротенку
Втрата тиску140 мм H2O

Схема розташування трубчастих аераторів Esmil

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології