Презентація нової моделі мультидискового шнекового дегідратора MDQ-450 для водоканалів

У серпні – жовтні 2020 року було проведено презентацію нової моделі мультидискового шнекового дегідратора MDQ-451 С на водоочисних підприємствах України, Польщі та Угорщини. Протягом двох місяців демонстраційний дегідратор нової серії MDQ-45X був представлений фахівцями компанії ESMIL на каналізаційних очисних спорудах промислових підприємств та водоканалів, як малих населених пунктів, так і міст з чисельністю жителів понад мільйон.

Промислова група ESMIL і японська компанія Tsurumi Pump презентували дегідратор із найбільшим шнеком діаметром 400 мм. Його створення потребувало значних інженерних зусиль, оскільки зі збільшенням розмірів шнека стає набагато складніше витримувати жорсткі вимоги до точності їх виробництва. Зневоднюючі барабани дегідраторів ESMIL Tsurumi відрізняються ідеальною площиною кілець і геометрією посиленої кромки шнека. Під час створення нової моделі всі переваги були ретельно збережені.

Мультидискові шнекові дегідратори – це сучасне енергоефективне рішення для зневоднення, яке дозволяє зменшити об’єм осаду в середньому в 10-15 разів. Дегідратори ESMIL  Tsurumi зарекомендували себе, як високоефективне обладнання з мінімальним енергоспоживанням  і низькими експлуатаційними витратами. Завдяки високому рівню автоматизації дегідратори невибагливі та  вимагають мінімальної уваги з боку обслуговуючого персоналу. Ці переваги високо цінуються галузевими фахівцями, а новий типорозмірний ряд дегідраторів дозволяє використовувати обладнання на каналізаційних очисних спорудах будь-якої продуктивності.

Одночасно з презентацією нової моделі дегідратора, на об’єктах проводилися пілотні випробування. Перевірка обладнання в «бойових» умовах – це прекрасне рішення для експлуатаційних організацій, яке дозволяє налаштувати оптимальні характеристики технологічного процесу, а саме підібрати реагенти та визначити продуктивність обладнання для конкретного об’єкта. Представники водоканалів і підприємств, де були проведені випробування, залишилися задоволені результатами роботи обладнання.

Презентація нової моделі мультидискового шнекового дегідратора MDQ-450 для водоканалів

Під час пілотних випробувань новий дегідратор із найбільшим зневоднюючим барабаном  підтвердив, а в деяких випадках перевищив розрахункові значення за продуктивністю та загальною технологічною ефективністю. Під час зневоднення суміші осаду муніципальних очисних споруд (сирий осад та надлишковий активний мул) продуктивність дегідратору досягала 700 кгСВ/год при вологості утвореного кеку 78-79%. Доза флокулянту при цьому була відносно низькою, у межах 3-х кг концентрату на тонну сухої речовини осаду.

Промислова група ESMIL і компанія Tsurumi Pump продовжують співпрацю з розвитку технології зневоднення осаду за допомогою дегідраторів MDQ підвищуючи його результативність та економічність. Вже понад рік ми з радістю відзначаємо успіх роботи нашої міжнародної команди!

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології