мультидисковий шнековий зневоднювач mdq 450

Прогрес у зневодненні осадів стічних вод: мультидискові шнекові дегідратори – тепер із подвоєною продуктивністю у версії MDQ-450.

Промислова група ESMIL та компанія Tsurumi Pump раді презентувати нову збільшену модифікацію мультидискових шнекових дегідраторів – MDQ-450. Ця модель здатна впоратися із величезним навантаженням – продуктивність одного барабана досягає 700 кгСР/год на змішаному комунальному осаді, що у разі встановлення чотирьох барабанів на одному агрегаті дозволяє досягти 2800 кгСВ/год (відповідає приблизно 80 м3/год)!

Мультидискові шнекові дегідратори MDQ ESMIL Tsurumi – це визнане в усьому світі універсальне рішення для зневоднення осаду. Вони зарекомендували себе як невибагливе в обслуговуванні обладнання, що працює з високою ефективністю навіть на складному осаді (з високим вмістом жирів і олій, абразивних і волокнистих домішок тощо), з мінімальним енергоспоживанням та іншими експлуатаційними витратами. Однак наявний модельний ряд до сьогоднішнього дня обмежував їх використання у якості основних агрегатів зневоднення на великих водоканалах через недостатню продуктивність.

Нова розробка наших інженерів дозволяє зневоднювати різноманітні комунальні та промислові осади у значних кількостях із гранично низькими експлуатаційними витратами на електроенергію і промивну воду, а надійна конструкція зі спеціальним захистом від зношення дозволяє клієнтам не турбуватися про заміну деталей і вузлів протягом багатьох років експлуатації. Наприклад, витки шнека захищені наплавленням за запатентованою японською технологією, що формує захисний шар завтовшки 1,5 мм, а рухливі диски із нержавіючої сталі мають товщину не менше 3 мм, що дає машині MDQ ESMIL Tsurumi Pump перевагу у довговічності над іншими рішеннями.

Довідка: Промислова група ESMIL виробляє мультидискові шнекові дегідратори спільно з японською фірмою Tsurumi Pump з 2012 року. За цей період було поставлено сотні одиниць MDQ до країн Європейського Союзу, СНД, Північної та Південної Америки, Близького Сходу, Південно-Східної Азії, незмінно перевершуючи очікування клієнтів. Компанії ESMIL і Tsurumi Pump постійно перебувають у тісній співпраці з розвитку технології MDQ, що дозволяє нам знаходити та впроваджувати дедалі нові й нові приховані можливості.

Технології та обладнання для очищення стічної води

Група Esmil є провідним світовим виробником обладнання для очищення стічних вод і постачальником просунутих технологічних рішень з очищення та відновлення води для різних галузей промисловості.

Центральна Азія та Кавказ

Інженерні рішення та мембранні технології